Oferta

Bramy garażowe dostępne w naszej firmie to bramy z górnej półki lider rynku w tej kategorii WIŚNIOWSKI jest produktem wysokiej klasy bram. Elementy z jakich powstają bramy WIŚNIOWSKI to materiały, które będą nam służyły przez wiele lat. Ocieplane panele mają współczynniki zbliżone do wielokomorowych okien a uszczelnienie po całym obwodzie zwiększa także współczynnik dźwiękoszczelności. Zakupienie wraz z usługą montażową zobowiązuje nas do szybkiej reakcji SERWISU. CHCESZ MIEĆ CIEPŁO I CICHO W SWOIM GARAŻU.


Goland.pl | Okna, Drzwi, Parapety

Brama segmentowa PRIME


Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Taka jest brama PRIME.


Zobacz KatalaogBrama segmentowa UniTherm


Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.


Zobacz KatalaogBrama segmentowa UniPro


Bramy UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Jest to brama ciepła (współczynnik przenikania ciepła bramy U = 1,0 [W/m2xK]) przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.


Zobacz KatalaogBrama roletowa


W bramach roletowych komfort staje się standardem. Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.


Zobacz KatalaogBrama rozwierna


Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.


Zobacz KatalaogBrama uchylna


Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.


Zobacz Katalaog

Kontakt

Cegielnia Lewicka 9
06-500 Mława
Tel:
734 747 096
email:
andrej_gol@wp.pl
Andrzej Gólnik
GOLAND
NIP 5691450894
REGON 366263894